Hey! @layaboutheotaku uses Twishort, the most advanced app for longer tweets. Sign in and try it now »

[TRANS] JYJ Kim Jaejoong ‘Time Slip Dr. Jin’ dizisindeki oyunculuğu için övgü topladı

Orjina haber : http://www.allkpop.com/2012/05/jyjs-jaejoong-praised-for-his-acting-in-time-slip-dr-jin


MBC‘nin ‘Time Slip Dr. Jin‘ dizisinin 26 and 27 Mayısta yayınlanan ilk iki bölümünde, JYJ Jaejoong yeni tarihi dramasındaki oyunculuğu için oldukça övgü topluyor.

Jaejoong dizide soylu bir aileden gelen Joseon'lu yüksek rütbe bir ordu subayı; ayrıca Dr. Jin Hyuk'un (Song Seung Hun) ezeli rakibi rolünü üstleniyor.

İlk tarihi dramas olduğu için birkaç garip anı olsa da, Jaejoong karakteri character Kim Kyung Tak'ı başarılı bir şekilde tasvir edebildi. Onun Joseon hanedanındaki sıkı bir ordu subayına dönüşümü ve sageuk diyalekti seyirciyi etkisi altına aldı.

Jaejoong ayrıca evlilik dışı doğduğu için çektiği acıya rağmen sevdiği kadına arkadaşça, daha yumuşak yanını gösterişini muhteşem bir biçimde yansıttığı için sayısız övgü alıyor.

Jaejoong’un ilk tarihi dramasını kutlamak adına ilk iki bölüm yayınlandıktan sonra Singapur,Tayvan ve Hong Kong'lu hayranlar #JJinDrJin hashtag'ı ile Twitter trendi yaptılar. Hashtag Jaejoong'un Asya'nın önde gelen Hallyu starlarından biri olduğunu kanıtlar şekilde #1 numaraya yükseldi.

Bu sırada, Jaejoong yeni dizinin “Living Like a Dream“ adlı soundtrack çalışmasını yayınladı ve müzik ve portal sitelerinde büyük ilgi görmekte.


Çeviri: @layaboutheotaku


12:44 PM - 29 May 12 via Twishort web app

Reply Retweet
Twimap
Twitter on the Map.
TwiAge
Find out your Twitter age.